Madeleine Pyk – en samling F769

BISKVIDOCKOR, 2 st, karaktärsdockor, Tyskland, 1910-20-tal

huvud i biskvi, ledad kropp. Höjd 19-20 cm

Slitage. Skador.

Klubbat pris
1 310
124
143
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
4 jun 2017 19:47
1 310 SEK
4 jun 2017 19:47
1 210 SEK
4 jun 2017 19:47
1 110 SEK
4 jun 2017 19:47
1 010 SEK
4 jun 2017 19:43
1 000 SEK
4 jun 2017 19:41
750 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79