BISKVIDOCKOR, 3 st, Tyskland, 1910-20-tal

Huvuden av porslin, kroppar av massa och porslin. Längd 20-22 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
1 950
173
182
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
4 jun 2017 19:15
1 950 SEK
4 jun 2017 19:15
1 850 SEK
4 jun 2017 19:15
1 800 SEK
4 jun 2017 19:15
1 700 SEK
4 jun 2017 19:15
1 600 SEK
4 jun 2017 19:11
1 500 SEK
4 jun 2017 19:11
1 400 SEK
4 jun 2017 18:55
1 300 SEK
4 jun 2017 18:55
1 250 SEK
4 jun 2017 18:27
1 100 SEK
4 jun 2017 18:27
1 000 SEK
4 jun 2017 18:08
905 SEK
4 jun 2017 18:08
855 SEK
4 jun 2017 18:08
716 SEK
4 jun 2017 18:08
666 SEK
1 jun 2017 22:17
458 SEK
1 jun 2017 22:17
408 SEK
27 maj 2017 8:45
400 SEK
27 maj 2017 8:45
350 SEK
24 maj 2017 17:47
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79