Madeleine Pyk – en samling F769

BISKVIDOCKOR, 3 st, Tyskland, 1910-20-tal

Huvuden av porslin, kroppar i massa och porslin. Höjd 24-32 cm

Slitage. Skador.

Klubbat pris
2 490
236
270
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
4 jun 2017 19:26
2 490 SEK
4 jun 2017 19:26
2 400 SEK
4 jun 2017 19:26
2 200 SEK
4 jun 2017 19:26
2 000 SEK
4 jun 2017 19:25
1 900 SEK
4 jun 2017 19:25
1 800 SEK
4 jun 2017 19:25
1 700 SEK
4 jun 2017 19:25
1 600 SEK
4 jun 2017 17:33
1 400 SEK
31 maj 2017 18:08
1 300 SEK
31 maj 2017 18:07
1 200 SEK
31 maj 2017 18:07
1 200 SEK
28 maj 2017 20:49
1 100 SEK
28 maj 2017 20:49
1 000 SEK
28 maj 2017 19:16
940 SEK
28 maj 2017 19:16
890 SEK
27 maj 2017 9:45
535 SEK
27 maj 2017 9:45
485 SEK
25 maj 2017 23:19
450 SEK
25 maj 2017 23:19
400 SEK
24 maj 2017 17:49
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79