BISKVIDOCKOR, 5 st, Tyskland, 1910-20-tal.

Huvuden i porslin, kroppar i porslin och massa. Höjd 17-21 cm

Skador. Slitage.

Klubbat pris
1 350
128
147
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
4 jun 2017 19:51
1 350 SEK
4 jun 2017 19:43
1 250 SEK
4 jun 2017 19:43
1 155 SEK
4 jun 2017 19:27
1 150 SEK
4 jun 2017 19:21
1 050 SEK
4 jun 2017 19:21
1 002 SEK
4 jun 2017 19:21
950 SEK
4 jun 2017 19:21
900 SEK
4 jun 2017 18:10
850 SEK
25 maj 2017 23:20
800 SEK
25 maj 2017 16:02
750 SEK
25 maj 2017 13:12
700 SEK
25 maj 2017 13:12
655 SEK
25 maj 2017 13:11
550 SEK
25 maj 2017 13:11
500 SEK
24 maj 2017 17:51
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79