BOUDOIRDOCKA, Greta Garbo, 1920-/30-tal

Huvud av bemålat gips. Stoppad kropp. Höjd 78 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
4 200
371
387
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
4 jun 2017 19:09
4 200 SEK
4 jun 2017 19:09
4 000 SEK
4 jun 2017 19:08
3 800 SEK
4 jun 2017 19:08
3 600 SEK
4 jun 2017 19:08
3 400 SEK
4 jun 2017 19:08
3 200 SEK
4 jun 2017 19:08
2 950 SEK
4 jun 2017 19:08
2 750 SEK
4 jun 2017 18:20
1 900 SEK
4 jun 2017 18:19
1 800 SEK
4 jun 2017 18:18
1 700 SEK
4 jun 2017 18:18
1 600 SEK
4 jun 2017 18:18
1 550 SEK
4 jun 2017 18:18
1 450 SEK
4 jun 2017 18:18
1 350 SEK
2 jun 2017 10:36
1 250 SEK
1 jun 2017 21:38
1 100 SEK
1 jun 2017 15:03
1 000 SEK
25 maj 2017 15:59
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79