Madeleine Pyk – en samling F769

NALLE, Steiff, Tyskland, 1920-tal

Ljus plysch. Knapp i vänster öra. Ledade ramar, ben och huvud. Höjd 50 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
3 500
332
382
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
4 jun 2017 13:08
3 500 SEK
3 jun 2017 15:09
3 040 SEK
25 maj 2017 18:48
2 222 SEK
25 maj 2017 16:04
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79