TIPP & CO, Limousine, Tyskland, 1928-1937

Litograferad i rött, svart och grått. Fungerande urverk. Elektriska strålkastare. Längd 25 cm.

Smärre slitage. Repor. Bucklor. En glödlampa saknas.

Klubbat pris
2 800
266
304
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
3 jun 2017 23:25
2 800 SEK
1 jun 2017 22:41
2 600 SEK
1 jun 2017 22:41
2 500 SEK
30 maj 2017 16:23
2 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79