KELLERMAN & CO, Clownekipage, Tyskland, 1920-tal

Litograferad plåt. Fungerande urverk. Längd 12,5 cm, höjd 14 cm.

Slitage. Apa saknas.

Klubbat pris
3 700
328
346
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
4 jun 2017 22:11
3 700 SEK
8
4 jun 2017 22:11
3 601 SEK
8
4 jun 2017 22:10
3 400 SEK
4 jun 2017 22:10
3 200 SEK
8
4 jun 2017 22:10
3 001 SEK
4 jun 2017 11:11
2 300 SEK
4 jun 2017 11:11
2 100 SEK
3 jun 2017 15:27
1 500 SEK
31 maj 2017 18:55
1 100 SEK
27 maj 2017 13:24
1 000 SEK
26 maj 2017 10:30
605 SEK
25 maj 2017 19:08
555 SEK
25 maj 2017 8:42
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79