BANDAI, Cadillac, Japan, ca 1960

Lackerad i rött. Friktionsdriven. Längd 29 cm.

Slitage. Smärre lackskador och repor, varav en kraftigare på taket.

Klubbat pris
1 301
115
122
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
4 jun 2017 21:43
1 301 SEK
4 jun 2017 21:43
1 201 SEK
4 jun 2017 21:43
1 200 SEK
4 jun 2017 21:42
1 100 SEK
4 jun 2017 21:42
1 000 SEK
4 jun 2017 21:40
955 SEK
4 jun 2017 21:40
905 SEK
4 jun 2017 21:39
853 SEK
4 jun 2017 21:39
803 SEK
2 jun 2017 10:40
750 SEK
2 jun 2017 10:40
700 SEK
2 jun 2017 10:40
650 SEK
2 jun 2017 10:40
600 SEK
30 maj 2017 17:59
550 SEK
30 maj 2017 17:59
500 SEK
25 maj 2017 21:21
400 SEK
25 maj 2017 18:43
350 SEK
24 maj 2017 22:48
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79