Madeleine Pyk – en samling F769

BANDAI, Rolls Royce "Silver cloud", Japan, ca 1960

Lackerad i blått och vitt. Längd 29 cm. Friktionsdriven.

Slitage. Färgbortfall. Märken. Bucklor.

Klubbat pris
1 020
97
111
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
4 jun 2017 13:31
1 020 SEK
4 jun 2017 13:31
1 000 SEK
4 jun 2017 13:31
970 SEK
4 jun 2017 13:31
920 SEK
2 jun 2017 10:42
870 SEK
2 jun 2017 10:42
820 SEK
2 jun 2017 10:42
770 SEK
2 jun 2017 10:42
720 SEK
1 jun 2017 22:19
670 SEK
1 jun 2017 22:19
620 SEK
1 jun 2017 22:19
570 SEK
1 jun 2017 22:19
520 SEK
1 jun 2017 15:07
470 SEK
1 jun 2017 15:07
420 SEK
1 jun 2017 10:44
350 SEK
28 maj 2017 12:41
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79