LEHMANN, "Zikra", nr. 752, Tyskland, 1924-35.

Litograferad plåt. Urverksdriven. Längd 18 cm, höjd 11 cm.

Slitage med något färgbortfall. Smärre bucklor. Skadat snöre. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 300
123
141
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
4 jun 2017 19:04
1 300 SEK
4 jun 2017 19:04
1 200 SEK
4 jun 2017 19:04
1 200 SEK
4 jun 2017 19:03
1 100 SEK
4 jun 2017 19:03
1 000 SEK
4 jun 2017 19:03
800 SEK
4 jun 2017 19:03
750 SEK
3 jun 2017 22:13
700 SEK
3 jun 2017 22:13
650 SEK
25 maj 2017 9:36
600 SEK
25 maj 2017 9:36
550 SEK
24 maj 2017 19:05
300 SEK