TÅGSET, Märklin, 1930-tal

TÅGSET, Märklin, 1930-tal

Bestående av:
ellok RS 66/13020
samt 7 st vagnar
Längd 20-30 cm.

Slitage. Skador. Delar kan saknas.

Klubbat pris
9 100
798
830
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
4 jun 2017 22:35
9 100 SEK
4 jun 2017 22:35
8 950 SEK
4 jun 2017 22:34
8 800 SEK
4 jun 2017 22:34
8 600 SEK
4 jun 2017 22:33
8 400 SEK
4 jun 2017 22:33
8 200 SEK
4 jun 2017 22:33
7 800 SEK
4 jun 2017 22:33
7 600 SEK
4 jun 2017 22:32
7 300 SEK
4 jun 2017 22:32
7 100 SEK
4 jun 2017 22:32
6 650 SEK
4 jun 2017 16:51
6 450 SEK
4 jun 2017 16:48
6 250 SEK
4 jun 2017 16:48
6 150 SEK
4 jun 2017 12:44
5 950 SEK
4 jun 2017 12:43
5 900 SEK
3 jun 2017 23:12
5 550 SEK
3 jun 2017 23:12
5 350 SEK
1 jun 2017 8:40
5 100 SEK
31 maj 2017 23:43
4 900 SEK
29 maj 2017 9:07
4 700 SEK
26 maj 2017 14:16
4 500 SEK
26 maj 2017 14:16
4 400 SEK
26 maj 2017 14:15
4 200 SEK
26 maj 2017 14:15
4 000 SEK
26 maj 2017 9:05
3 800 SEK
25 maj 2017 17:27
3 600 SEK
25 maj 2017 17:27
3 600 SEK
24 maj 2017 21:58
3 400 SEK
24 maj 2017 21:58
3 200 SEK
24 maj 2017 17:02
3 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79