913111

HENRI CARTIER-BRESSON

Gelatinsilverfotografi stämplad av fotografen samt av Magnum Photos Incorporated a tergo.

Friluftsmålare. Pressbild. 20 x 29,6 cm. Oramad.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage. Obetydlig retusch i övre vänstra hörnet. Helhetsintrycket är mycket gott.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V61
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist samtida konst, fotografi, grafik

+46 8-614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10509532 bukobject
    • 10509532 thumb
    • 10509533 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    8 dagar 6 timmar

    Utropspris: 10 000 SEK

    5 000
    519 EUR
    565 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 5 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (4 bud)
    323 apr 22:385000SEK
    323 apr 18:513500SEK
    222 apr 15:281100SEK