LACKVÄSKA, "Classic Mini", Chanel 2009-2010

Svart quiltad lack, silverfärgad kedja med tvinnad lackrem. Silverfärgat CC-loggo prytt lås. Invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Märkt"CHANEL MADE IN ITALY". Numrerad och med certifikat. 17 x 10 x 7 cm.
Kartong & dustbag

Obetydligt ytslitage. Några skrapmärken på skinnet på insidan av locket

Klubbat pris
17 000
1 482
1 551
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
11
7 nov 2017 21:26
17 000 SEK
12
7 nov 2017 21:24
16 500 SEK
11
6 nov 2017 22:17
16 000 SEK
10
6 nov 2017 21:43
15 000 SEK
6 nov 2017 20:23
14 500 SEK
9
5 nov 2017 22:04
13 000 SEK
2 nov 2017 15:47
12 000 SEK
8
2 nov 2017 14:30
8 400 SEK
2 nov 2017 14:01
7 800 SEK
1 nov 2017 16:31
7 600 SEK
31 okt 2017 22:52
7 400 SEK
31 okt 2017 21:32
7 200 SEK
31 okt 2017 18:45
7 000 SEK
31 okt 2017 17:44
6 500 SEK
31 okt 2017 9:57
6 000 SEK
31 okt 2017 9:37
4 000 SEK
31 okt 2017 9:35
3 000 SEK
28 okt 2017 19:04
1 500 SEK
27 okt 2017 11:03
1 000 SEK