Madeleine Pyk – en samling F769

VÄSKA, "Classic Maxi" Chanel 2009-2010

Röd quiltad caviar med silverfärgat CC-prytt lås. Silverfärgad axelkedja med röd tvinnad skinnrem. Invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Numrerad. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY". 34 x 23 x 10 cm.
Dustbag & kartong

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
37 000
3 510
4 017
Utropspris
45 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
18
6 nov 2017 20:26
37 000 SEK
6 nov 2017 2:42
36 000 SEK
17
5 nov 2017 13:08
35 000 SEK
14
4 nov 2017 13:54
26 000 SEK
16
3 nov 2017 18:47
25 000 SEK
10
3 nov 2017 17:07
23 000 SEK
15
1 nov 2017 17:23
22 000 SEK
10
1 nov 2017 14:13
21 000 SEK
14
31 okt 2017 20:59
20 000 SEK
13
31 okt 2017 17:36
17 000 SEK
12
31 okt 2017 7:03
15 500 SEK
11
30 okt 2017 20:06
15 000 SEK
10
30 okt 2017 12:55
10 000 SEK
9
29 okt 2017 21:44
7 200 SEK
8
29 okt 2017 21:07
7 000 SEK
29 okt 2017 20:17
5 500 SEK
29 okt 2017 17:32
4 800 SEK
28 okt 2017 13:05
4 600 SEK
27 okt 2017 23:12
4 400 SEK
27 okt 2017 20:34
4 200 SEK
27 okt 2017 13:59
4 000 SEK
27 okt 2017 10:11
300 SEK