HANDVÄSKA, "Double flap bag medium"Chanel, 2010-2011

Beige qulitat caviar. Axelrem med tvinnat beiget skinnband i guldfärgad metallkedja. Fodrad med beige läder. Sex fack invändigt. Ett ytterfack på baksidan. Invändigt lock med tryckknapp. Utvändigt lock med logoprytt spänne Numrerad. 25 x 16 x 7 cm. Med dustbag och äkthetscertifikat

Obetydligt ytslitage. Fläckar interiört, stygn som släppt vid inre lock

Klubbat pris
18 500
1 633
1 704
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
6 nov 2017 21:16
18 500 SEK
8
6 nov 2017 21:14
18 000 SEK
6 nov 2017 21:14
17 500 SEK
8
6 nov 2017 20:50
16 500 SEK
9
6 nov 2017 20:50
16 000 SEK
9
6 nov 2017 11:34
15 500 SEK
8
4 nov 2017 13:42
15 000 SEK
1 nov 2017 11:18
13 000 SEK
31 okt 2017 17:37
12 000 SEK
31 okt 2017 9:52
3 200 SEK
31 okt 2017 9:11
3 000 SEK
30 okt 2017 18:22
1 300 SEK
30 okt 2017 13:03
1 000 SEK
29 okt 2017 21:54
629 SEK
28 okt 2017 21:33
579 SEK