RESVÄSKA, "Alzer 75", Louis Vuitton.

Monogram canvas. Handtag, detaljer och i läder, mässingskodda hörn. Mässingslås märkta med monogram samt nyckel och plakettmärkt "LOUIS VUITTON MADE IN FRANCE". Invändig fodrad i beige konstläder, inredning med bricka och stroppar. 75x49x22,5 cm.

Hårdare slitage. Skador.

Utropspris
18 000 SEK