MODELITTERATUR, 3 volymer: Balenciaga.

(Editor) Golbin, "Balenciaga Paris", utställningskatalog, Les Arts Decoratifs, musée de la Mode et du Textile, Paris, 2006/2007; "Balenciaga", Cristóbal Balenciaga Museoa, Nerea, 2011; Jouve & Demornex, "Balenciaga", Rizzoli, 1989.

Begagnade. Ej genomgångna. Bruksskick. Slitage. Vissa inskriberade med tidigare ägares namn.

Klubbat pris
1 301
113
119
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
7 nov 2017 22:51
1 301 SEK
7 nov 2017 22:51
1 201 SEK
7 nov 2017 22:34
900 SEK
7 nov 2017 22:34
850 SEK
1 nov 2017 21:58
650 SEK
1 nov 2017 21:58
600 SEK
31 okt 2017 20:33
500 SEK
31 okt 2017 20:33
450 SEK
30 okt 2017 5:27
400 SEK
29 okt 2017 22:21
350 SEK
28 okt 2017 11:13
300 SEK