Arne Jones E1299

MODELITTERATUR, 3 volymer: Alexander McQueen.

Anne Deniau, "Thirteen Years with Lee Alexander McQueen. Love Looks Not With The Eyes", Abrams, 2012; Nick Waplington, "Alexander McQueen. Working Process", Damiani, 2013; Kristin Knox, "Alexander McQueen. Genius of a Generation", A & C Black Publishers Ltd, 2010.

Begagnade. Ej genomgångna. Bruksskick. Slitage.

Klubbat pris
1 601
152
174
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
7 nov 2017 22:51
1 601 SEK
7 nov 2017 22:51
1 501 SEK
7 nov 2017 21:57
1 100 SEK
7 nov 2017 21:57
1 000 SEK
7 nov 2017 14:19
703 SEK
7 nov 2017 14:19
653 SEK
6 nov 2017 22:41
603 SEK
6 nov 2017 22:41
553 SEK
30 okt 2017 5:27
503 SEK
29 okt 2017 9:24
453 SEK
29 okt 2017 9:24
450 SEK
29 okt 2017 9:24
400 SEK
29 okt 2017 9:24
350 SEK
28 okt 2017 8:22
300 SEK