MODELITTERATUR, 4 volymer: Issey Miyake.

(Introductory essay by Mark Holborn), "Irving Penn regards the work of Issey Miyake photographs 1975-1998", Bulfinch Press Book/Little, Brown and Company Inc, 1998; Mark Holborn, "Issey Miyake", Taschen, 1995; Sato, Meier & Chandès, "Issey Miyake Making Things", utställningskatalog, Fondation Cartier pour l'art contemporain, Paris, 1998/1999; (Editors Kries & von Vegesack), "A-Poc Making: Issey Miyake & Dai Fujiwara", utställningskatalog, Vitra Design Museum, Berlin, 2001.

Begagnade. Ej genomgångna. Bruksskick. Slitage. Vissa inskriberade med tidigare ägares namn.

Klubbat pris
1 300
113
119
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
7 nov 2017 22:56
1 300 SEK
7 nov 2017 22:41
1 200 SEK
7 nov 2017 22:41
1 100 SEK
7 nov 2017 22:41
1 000 SEK
7 nov 2017 22:41
950 SEK
7 nov 2017 22:33
900 SEK
7 nov 2017 22:33
850 SEK
7 nov 2017 22:32
750 SEK
7 nov 2017 22:32
700 SEK
7 nov 2017 22:30
650 SEK
7 nov 2017 22:30
600 SEK
7 nov 2017 22:19
550 SEK
7 nov 2017 22:19
550 SEK
7 nov 2017 22:19
500 SEK
7 nov 2017 22:19
450 SEK
7 nov 2017 22:05
400 SEK
1 nov 2017 21:39
350 SEK
31 okt 2017 20:34
300 SEK