Tiffany & Co

(USA)
Tiffany & Co
(USA)

MANCHETTKNAPPAR, "Bönan", sterlingsilver, Tiffany & Co, Elsa Peretti

Bönformade, stämplade Tiffany & Co Elsa Peretti. Längd 2 cm.
Med dustbag.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
1 900
166
173
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
7 nov 2017 21:02
1 900 SEK
7 nov 2017 21:01
1 800 SEK
7 nov 2017 21:01
1 750 SEK
7 nov 2017 21:01
1 600 SEK
7 nov 2017 21:01
1 500 SEK
5 nov 2017 10:46
1 400 SEK
5 nov 2017 10:46
1 300 SEK
27 okt 2017 5:42
1 200 SEK