VÄSKA, Chanel, 2014-2015

VÄSKA, Chanel, 2014-2015

Svart qviltat kalvskinn med guldfärgad kedja med tvinnad läderrem samt handtag i läder. Märkt CHANEL MADE IN ITALY. Fodrad med rött läder, invändigt ena sidan tre fack samt andra sidan ett fack. Utvändigt ett fack. Numrerad samt med certifieringskort. 35 x 23 x15 cm.

Bruksslitage

Klubbat pris
16 000
1 395
1 460
Utropspris
22 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
6 nov 2017 1:28
16 000 SEK
4 nov 2017 10:57
14 500 SEK
31 okt 2017 17:31
14 000 SEK
31 okt 2017 13:08
7 000 SEK
29 okt 2017 21:50
5 200 SEK
28 okt 2017 20:31
5 000 SEK
27 okt 2017 23:15
4 200 SEK
27 okt 2017 22:55
4 000 SEK
27 okt 2017 8:23
3 000 SEK