Prada

(Italien, Född 1913)
Prada
(Italien, Född 1913)

CLUTCH, Prada

Kamouflagefärgad ponyhair, märkt med silverbokstäver PRADA MILANO DAL 1913. Fodrad med svart tyg . Etikettmärkt PRADA MADE IN ITALY. Numrerad. 23 x 15 x 3 cm.

Obetydligt bruksslitage

Formgivare

Klubbat pris
2 401
228
261
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
7 nov 2017 21:35
2 401 SEK
7 nov 2017 21:34
2 201 SEK
7 nov 2017 21:34
2 001 SEK
7 nov 2017 21:34
2 000 SEK
7 nov 2017 21:33
1 900 SEK
7 nov 2017 21:33
1 800 SEK
7 nov 2017 21:33
1 701 SEK
7 nov 2017 21:32
1 700 SEK
7 nov 2017 21:32
1 600 SEK
7 nov 2017 20:20
1 500 SEK
7 nov 2017 19:03
1 200 SEK
3 nov 2017 3:41
1 005 SEK
30 okt 2017 7:01
350 SEK
27 okt 2017 13:47
300 SEK