Madeleine Pyk – en samling F769

Råttsvanssked, silver, icke identifierade stämplar, 1700-tal.

Längd 18 cm, vikt 43 gram.

Slitage.

Klubbat pris
3 600
342
393
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
24 sep 2017 22:24
3 600 SEK
24 sep 2017 22:24
3 500 SEK
24 sep 2017 22:23
3 400 SEK
24 sep 2017 22:23
3 200 SEK
18 sep 2017 18:11
3 000 SEK
17 sep 2017 15:17
1 100 SEK