Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Icke identifierat bomärke, sked med kulknopp, silver, troligen Norge 1600-tal.

Bladets insida med spår av förgyllning, delvis tvinnat skaft, i bladet gravyr. Längd 15,5 cm, vikt

Slitage.

Klubbat pris
4 000
388
443
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
14 sep 2017 4:14
4 000 SEK
14 sep 2017 4:14
300 SEK