Skedar, 4 st, mässing och stål, 1700-tal.

En slät med fiolskaft, tre med fällbart skaft och banddekor.

Slitage.

Klubbat pris
3 600
319
333
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
24 sep 2017 22:36
3 600 SEK
24 sep 2017 22:36
3 400 SEK
24 sep 2017 22:36
3 200 SEK
24 sep 2017 22:36
3 000 SEK
24 sep 2017 22:01
2 800 SEK
24 sep 2017 13:39
2 600 SEK
24 sep 2017 13:38
2 400 SEK
24 sep 2017 13:38
2 200 SEK
24 sep 2017 1:19
2 000 SEK
22 sep 2017 20:44
1 900 SEK
22 sep 2017 20:44
1 850 SEK
20 sep 2017 22:39
1 800 SEK
17 sep 2017 17:34
1 700 SEK
17 sep 2017 17:34
1 600 SEK
17 sep 2017 17:34
1 500 SEK
17 sep 2017 17:34
1 400 SEK
17 sep 2017 17:34
1 300 SEK
17 sep 2017 17:32
1 200 SEK
17 sep 2017 10:22
1 100 SEK
16 sep 2017 6:48
1 000 SEK
14 sep 2017 11:07
300 SEK