Råttsvanssked, silver, icke identifierade stämplar, 1600-tal.

Gjutet, fasetterat skaft med plant avslut och initialer. Längd 17,5 cm, vikt 43 gram.

Bruksslitage.

1 800
159
166
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
24 sep 2017 22:14
1 800 SEK
23 sep 2017 17:04
1 500 SEK
16 sep 2017 12:37
555 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

431. Willem de Kooning, "The Preacher".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK