Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Medicinsked, silver, omärkt, 1600-tal.

Skaftet med krönande björn, bladets frånsida med initialer. Längd 20 cm, vikt 46 gram.

Slitage.

2 660
258
295
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
24 sep 2017 18:42
2 660 SEK
24 sep 2017 13:34
2 200 SEK
15 sep 2017 17:03
1 800 SEK