Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Sked med druvknopp, otydliga stämplar, silver, troligen Norge 1600-tal.

Frånsidan med gravyr och datering. Längd 18 cm, vikt 50 gram.

Slitage.

Klubbat pris
5 200
504
577
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
24 sep 2017 22:46
5 200 SEK
24 sep 2017 22:46
5 000 SEK
24 sep 2017 22:45
4 800 SEK
24 sep 2017 22:45
4 600 SEK
24 sep 2017 22:39
4 400 SEK
24 sep 2017 22:39
4 200 SEK
15 sep 2017 4:41
4 000 SEK
13 sep 2017 18:52
300 SEK