Sked, ostämplad, silver, Norge 1600-tal.

Plant, graverat skaft. Längd 14 cm, vikt 25 gram.

Slitage.

Klubbat pris
1 500
133
140
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
24 sep 2017 20:29
1 500 SEK
24 sep 2017 20:29
1 400 SEK
24 sep 2017 0:58
1 300 SEK
17 sep 2017 13:57
1 200 SEK
14 sep 2017 4:20
1 000 SEK