Madeleine Pyk – en samling F769

Sked, ostämplad, silver, Norge 1600-tal.

Plant skaft med gravyr. Längd 16 cm, vikt 28 gram.

Lagad vid bladfästet, slitage.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
17 sep 2017 13:58
1 500 SEK
17 sep 2017 13:58
1 400 SEK
15 sep 2017 4:55
1 000 SEK