Sked, icke identifierat bomärke, silver, Norge 1600-tal.

Plant, graverat skaft, initialer. Längd 16 cm, vikt 29 gram.

Slitage.

Klubbat pris
5 500
488
509
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
24 sep 2017 22:14
5 500 SEK
24 sep 2017 22:14
5 300 SEK
24 sep 2017 22:02
4 800 SEK
24 sep 2017 22:02
4 600 SEK
24 sep 2017 17:53
3 450 SEK
20 sep 2017 4:38
3 250 SEK
20 sep 2017 4:38
3 100 SEK
17 sep 2017 15:38
2 600 SEK
17 sep 2017 15:38
2 400 SEK
17 sep 2017 1:24
2 200 SEK
17 sep 2017 1:23
2 000 SEK
17 sep 2017 1:23
1 900 SEK
17 sep 2017 1:23
1 700 SEK
17 sep 2017 1:23
1 600 SEK
17 sep 2017 1:23
1 200 SEK
17 sep 2017 1:23
1 100 SEK
15 sep 2017 4:54
1 000 SEK