Sked med dubbel kerubknopp, bomärke, silver, Sverige 1600-tal.

Längd 14,5 cm, vikt 37 gram.

Slitage.

Klubbat pris
12 500
1 109
1 169
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (41 bud)
24 sep 2017 22:21
12 500 SEK
24 sep 2017 22:21
12 500 SEK
24 sep 2017 22:19
12 000 SEK
24 sep 2017 22:19
12 000 SEK
24 sep 2017 22:19
11 500 SEK
24 sep 2017 22:18
11 500 SEK
24 sep 2017 22:17
11 000 SEK
24 sep 2017 22:16
11 000 SEK
24 sep 2017 22:16
10 500 SEK
24 sep 2017 22:15
10 000 SEK
24 sep 2017 22:15
9 900 SEK
24 sep 2017 22:15
9 500 SEK
24 sep 2017 22:15
9 300 SEK
24 sep 2017 21:57
9 100 SEK
24 sep 2017 21:57
8 900 SEK
24 sep 2017 21:57
8 700 SEK
24 sep 2017 1:12
8 300 SEK
24 sep 2017 1:12
8 100 SEK
23 sep 2017 19:07
7 800 SEK
23 sep 2017 19:07
7 600 SEK
23 sep 2017 15:59
7 400 SEK
23 sep 2017 15:58
7 200 SEK
23 sep 2017 15:58
7 200 SEK
23 sep 2017 12:54
6 800 SEK
22 sep 2017 22:00
6 600 SEK
22 sep 2017 8:33
6 400 SEK
21 sep 2017 23:08
6 200 SEK
21 sep 2017 23:07
6 000 SEK
21 sep 2017 23:07
6 000 SEK
21 sep 2017 21:45
5 800 SEK
21 sep 2017 21:44
5 750 SEK
17 sep 2017 1:52
5 550 SEK
17 sep 2017 1:51
5 500 SEK
17 sep 2017 1:51
5 300 SEK
17 sep 2017 1:51
5 100 SEK
17 sep 2017 1:51
4 800 SEK
17 sep 2017 1:51
4 600 SEK
17 sep 2017 1:50
4 400 SEK
17 sep 2017 1:50
4 200 SEK
15 sep 2017 21:32
4 000 SEK
14 sep 2017 20:15
1 500 SEK