FIOLLÅDA, allmoge, Arbrå Hälsingland, Märkt OES 1834

Målad i brunt, svart och gult med stiliserad bladbård. Längd 66 cm, bredd 27, höjd 14,5 cm.

Slitage. Färgbortfall. Skador. Renoverad. Kompletterad. Nyckelskydd saknas. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
11 jun 2017 19:07
3 200 SEK
11 jun 2017 19:06
3 000 SEK
11 jun 2017 19:06
2 800 SEK
11 jun 2017 19:06
2 600 SEK
11 jun 2017 19:06
2 400 SEK
11 jun 2017 19:06
2 200 SEK
11 jun 2017 19:06
2 000 SEK
11 jun 2017 19:05
1 900 SEK
11 jun 2017 19:05
1 800 SEK
11 jun 2017 19:05
1 700 SEK
11 jun 2017 19:05
1 600 SEK
9 jun 2017 7:15
1 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79