Madeleine Pyk – en samling F769

SKÄNK, allmoge, Hälsingland, 1800-tal

Originalmålad i rött. Med tråg.Två lådor samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Längd 84 cm, bredd 55 cm, höjd 105 cm.

Slitage. Färgbortfall. Smärre skador, repor.

Klubbat pris
3 200
304
349
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
11 jun 2017 21:41
3 200 SEK
4 jun 2017 8:28
3 000 SEK
1 jun 2017 22:23
2 500 SEK
1 jun 2017 19:30
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79