SKÄKTKNIV, allmoge, Trönö, Hälsingland, märkt 1845

Blomstermåleri mot blå botten. Längd 54 cm.

Slitage. Smärre skador.

Klubbat pris
4 900
435
454
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
11 jun 2017 21:52
4 900 SEK
11 jun 2017 21:52
4 700 SEK
11 jun 2017 21:52
4 300 SEK
11 jun 2017 21:52
4 100 SEK
11 jun 2017 21:50
3 500 SEK
11 jun 2017 20:42
2 900 SEK
11 jun 2017 20:24
2 600 SEK
8 jun 2017 6:41
1 900 SEK
1 jun 2017 16:56
1 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79