SKÄKTKNIV, allmoge, tillskriven Per Schenler, Norrala, Hälsingland. Daterad 1844

Blomstermåleri mot ljusblå botten. Längd 56 cm

Smärre slitage.

Klubbat pris
8 300
733
764
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
11 jun 2017 21:30
8 300 SEK
5 jun 2017 10:09
8 100 SEK
5 jun 2017 10:09
8 000 SEK
5 jun 2017 10:08
6 800 SEK
5 jun 2017 10:08
6 600 SEK
5 jun 2017 9:56
6 000 SEK
1 jun 2017 17:07
4 000 SEK
1 jun 2017 16:55
3 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79