FAT, lergods, allmoge. Hälsingland. Daterad 1831

Glaserat i gult, brunt och grönt. Delvis hemrad dekor. Diameter 32,5, höjd 5 cm.

Slitage. Spricka.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
11 jun 2017 21:56
2 200 SEK
11 jun 2017 21:55
2 000 SEK
11 jun 2017 21:55
1 910 SEK
11 jun 2017 21:53
1 800 SEK
11 jun 2017 21:53
1 700 SEK
11 jun 2017 21:52
1 650 SEK
11 jun 2017 21:50
1 550 SEK
11 jun 2017 21:50
1 500 SEK
11 jun 2017 20:04
1 400 SEK
11 jun 2017 20:04
1 300 SEK
3 jun 2017 17:05
1 200 SEK
3 jun 2017 10:01
1 000 SEK
1 jun 2017 17:03
755 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79