SPEGEL, allmoge, s k glasmästarspegel. 1800-tal,

Rak form. Delvid bemålad och bronserad. Bård av glasskivor. Höjd 47 cm, bredd 24 cm.

Slitage. Skador. Kompletterad.

Klubbat pris
3 700
327
341
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
11 jun 2017 19:59
3 700 SEK
11 jun 2017 19:59
3 500 SEK
11 jun 2017 5:05
3 250 SEK
11 jun 2017 5:05
3 050 SEK
8 jun 2017 17:27
2 800 SEK
8 jun 2017 17:27
2 600 SEK
7 jun 2017 21:31
2 400 SEK
4 jun 2017 9:28
2 200 SEK
3 jun 2017 20:57
2 000 SEK
3 jun 2017 20:57
1 950 SEK
3 jun 2017 19:30
1 750 SEK
3 jun 2017 19:30
1 650 SEK
2 jun 2017 13:55
1 500 SEK
2 jun 2017 10:42
1 400 SEK
2 jun 2017 10:42
1 300 SEK
1 jun 2017 15:26
1 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79