MINIATYRBYRÅ, allmoge, Hälsingland, Märkt MAD 1830

Slitage. Smärre skador. Ett gångjärn senare. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Klubbat pris
5 550
527
603
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
11 jun 2017 10:49
5 550 SEK
11 jun 2017 10:49
5 350 SEK
10 jun 2017 21:21
5 000 SEK
3 jun 2017 17:02
4 500 SEK
1 jun 2017 23:25
4 000 SEK
1 jun 2017 21:11
3 000 SEK
1 jun 2017 18:47
2 250 SEK
1 jun 2017 17:45
600 SEK
1 jun 2017 16:44
500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79