Madeleine Pyk – en samling F769

TRÅG, 2 st, allmoge, Hälsingland, 1800-tal

Rödmålade. Längd 61-64 cm, bredd 17,5-19, höjd 7-8 cm

Slitage. Smärre skador. Torrsprickor.

Klubbat pris
1 300
123
141
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (19 bud)
11 jun 2017 20:37
1 300 SEK
11 jun 2017 20:36
1 200 SEK
11 jun 2017 20:36
1 100 SEK
11 jun 2017 20:35
1 000 SEK
11 jun 2017 20:35
950 SEK
11 jun 2017 20:35
900 SEK
11 jun 2017 20:33
850 SEK
11 jun 2017 20:33
800 SEK
11 jun 2017 20:32
750 SEK
11 jun 2017 20:32
700 SEK
11 jun 2017 20:27
650 SEK
11 jun 2017 16:58
600 SEK
11 jun 2017 16:58
565 SEK
11 jun 2017 16:58
550 SEK
11 jun 2017 16:58
500 SEK
11 jun 2017 16:58
450 SEK
11 jun 2017 16:58
400 SEK
11 jun 2017 8:35
350 SEK
1 jun 2017 15:03
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79