Madeleine Pyk – en samling F769

STÅNKA, allmoge, Hälsingland, märkt HKHD 1878

Blåmålad med röda band. Locket med skjutlås. Höjd 30 cm.

Slitage. Skador. Lagningar. Retuscher.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79