VÄGGLAMPETTER, ett par, allmoge, bleckplåt, 1800-talets senare del

Rak form. Höjd 24,5 cm, bredd 11,5 cm.

Slitage. Rostangrepp. Bucklor. En ljuspipa lödd.

Klubbat pris
4 700
446
510
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
11 jun 2017 21:18
4 700 SEK
11 jun 2017 21:18
4 500 SEK
11 jun 2017 21:18
4 300 SEK
11 jun 2017 20:30
4 100 SEK
11 jun 2017 20:30
3 900 SEK
11 jun 2017 19:14
3 700 SEK
11 jun 2017 19:14
3 500 SEK
11 jun 2017 14:19
3 300 SEK
8 jun 2017 17:43
3 100 SEK
8 jun 2017 9:14
2 900 SEK
3 jun 2017 8:08
2 700 SEK
1 jun 2017 23:32
2 500 SEK
1 jun 2017 13:25
1 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79