BYRÅ, Orientalisk, 1900-tal.

BYRÅ, Orientalisk, 1900-tal.

Målad. 5 lådor. Draghandtag av mässing. Bredd 40 cm. Djup 35. Höjd 61.

Slitage. Smärre färgbortfall. Två draghandtag saknas. Torrsprickor. Kantskador.

Klubbat pris
2 500
221
230
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
9 jun 2017 22:48
2 500 SEK
9 jun 2017 22:46
2 300 SEK
9 jun 2017 22:46
2 223 SEK
9 jun 2017 22:46
2 022 SEK
9 jun 2017 22:46
2 000 SEK
9 jun 2017 22:45
1 766 SEK
9 jun 2017 22:45
1 666 SEK
9 jun 2017 22:45
1 600 SEK
9 jun 2017 21:45
1 000 SEK
29 maj 2017 19:34
600 SEK
29 maj 2017 17:33
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

208. Johan Bergström, "Pagan Postcards (Mayhem Excerpt #04)", 2011.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
26 000

ditt bud
25 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK