RITUELLT, kopparlegering. Indien, sent 1800-tal.

Höjd 12 cm.

Slitage.

Proveniens

Klubbat pris
800
71
74
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
6 jul 2017 4:49
800 SEK
6 jul 2017 4:49
750 SEK
5 jul 2017 17:44
650 SEK
5 jul 2017 17:44
600 SEK
4 jul 2017 11:57
550 SEK
4 jul 2017 11:57
500 SEK
4 jul 2017 11:57
500 SEK
4 jul 2017 10:32
350 SEK
30 maj 2017 6:15
300 SEK