BRICKA, trä och lack. Japan, Meiji (1868-1912).

Dekor av intarsia och lack. Mått 17x58 cm.

Slitage.

Proveniens

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
9 jun 2017 20:43
1 000 SEK
9 jun 2017 20:43
950 SEK
9 jun 2017 20:11
900 SEK
9 jun 2017 20:07
850 SEK
9 jun 2017 20:07
808 SEK
9 jun 2017 18:56
755 SEK
9 jun 2017 18:30
705 SEK
9 jun 2017 18:30
700 SEK
9 jun 2017 18:15
650 SEK
5 jun 2017 12:47
600 SEK
5 jun 2017 12:47
555 SEK
4 jun 2017 20:05
450 SEK
4 jun 2017 20:05
400 SEK
30 maj 2017 7:12
350 SEK
30 maj 2017 5:11
300 SEK