GUDOM, trä. Japan, 1800-tal.

GUDOM, trä. Japan, 1800-tal.

Sittande gudom. Höjd 16,5 cm.

Slitage, nagg, färgbortfall.

Proveniens

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
6 jun 2017 8:19
1 100 SEK
4 jun 2017 18:21
1 000 SEK
4 jun 2017 18:21
1 000 SEK
1 jun 2017 23:24
950 SEK
1 jun 2017 11:20
900 SEK
1 jun 2017 11:20
850 SEK
1 jun 2017 9:58
550 SEK
1 jun 2017 9:58
500 SEK
31 maj 2017 12:53
450 SEK
31 maj 2017 12:53
400 SEK
30 maj 2017 16:26
300 SEK