SKÅP, lack. Japan, Meiji (1868-1912).

Lackerat och förgyllt trä, med lådor och hyllplan. Mått 20x27x24,5 cm.

Lösa beslag. Skador,

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
8
9 jun 2017 21:00
2 400 SEK
7 jun 2017 23:10
2 200 SEK
4 jun 2017 19:54
2 000 SEK
1 jun 2017 22:40
1 600 SEK
30 maj 2017 22:04
1 500 SEK
30 maj 2017 18:25
550 SEK
30 maj 2017 15:39
500 SEK
30 maj 2017 13:49
350 SEK