SKULPTUR/RELIEF, kopparlegering. Sydostasien, troligen 1800-tal.

I form av gudom. Höjd 29 cm.

Bucklor, slitage.

Proveniens

Klubbat pris
650
62
71
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
9 jun 2017 22:12
650 SEK
9 jun 2017 9:55
600 SEK
9 jun 2017 9:55
570 SEK
8 jun 2017 15:37
500 SEK
4 jun 2017 10:18
450 SEK
4 jun 2017 10:18
400 SEK
3 jun 2017 20:52
350 SEK
1 jun 2017 8:28
300 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02