MASKER, två stycken, trä. Afrikanska. 1900-tal.

Skuret trä. Bemålad dekor. Längd 27 resp 30 cm.

Slitage. Märken. Färgbortfall. Repor. Sprickor.

Klubbat pris
750
66
69
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
9 jun 2017 21:02
750 SEK
8 jun 2017 20:50
700 SEK
8 jun 2017 20:50
666 SEK
7 jun 2017 21:56
650 SEK
7 jun 2017 10:03
600 SEK
7 jun 2017 10:03
555 SEK
6 jun 2017 23:11
350 SEK
30 maj 2017 12:30
300 SEK